Piercing X Clothes X Mirror

23. května 2013 v 21:02 | Kerry |  deník
Jak už vám název napověděl, článek bude o tom jestli si mám vybrat buď piercing (do pupiku) nebo oblečení (což si můžu koupit ale i tak) nebo ještě zrcadlo (velký). Nikdo mi zatím neporadil co bych si měla vybrat, ale převláda pierc. Takže chci vědět váš názor, jakej máte. :)

1. Piercing

Large

Chtěla jsem ho dřív i delší dobu, ale nějak jsem se k němu nedokopala, až se mě mamka nezeptala, jestli nechci k narozeninám piercing. Odpověděla jsem ji na to, možná a mamka ví, že se bojím celkem 'injekcí' (jehel). No nic to jsem odběhla od tématu.
Prostě piercing bych si nechala udělat do pupiku ještě před prázdninama, protože o prázdninách bych se pak prý několik týdnů nemohla koupat ve chlorovaný vodě (ségra má s piercem zkušenosti). Moc by se mi líbil, ale nevim jestli to bude dobrá volba.
Pro mě zatim vede pierc, ale nevim no..

2. Oblečení

Large

Jako druhá možnost, oblečení, ale tak, to si můžu sice koupit tak i tak, ale u tohohle výběru bych měla větší možnost si toho víc koupit (protože bych dostala nějakou sumu, kterou bych neměla přeskočit). Jak já říkám, oblečení není nikdy dost. Já opravdu nevím, zatím se rozhoduju mezi timhle a piercem.. :)

3. Zrcadlo

Large

Už delší dobu jsem chtěla do pokoje zrcadlo. Zrcadlo zase tak moc nepotřebuju, protože už jedno, možná dvě menší mám a to mi bohatě stačí, ale zase nevim (tohle slovo je u každý věty, snad). Opravdu je to těžký se rozhodnout.

Poradíte mi co bych si měla vybrat? :)
(Prosim nepište mi negativní komentáře, jak je tenhle článek trapný. Potřebuju jen poradit.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylifemydiary mylifemydiary | Web | 23. května 2013 v 21:52 | Reagovat

1.U toho piercingu je to na tobě i mě se to líbí, ale musíš se rozhodnout jestli tu bolest zvládneš. Pak máš i výhodu, když už ho nechceš mít vyndáš si ho.
2. S oblečením máš výhodu, že toho si můžeš koupit víc. Nevím jestli ti rodiče nebo spíš ty kupuješ oblečení v roce často než na narozky (Vánoce, svátek). A, když jo tak zatím vede piercing.
3. S tím zrcadlem no, když ho nepotřebuješ a máš navíc už 1 nebo 2. Tak si myslím, že je to zbytečné.
Takže by asi vyhrál piercing, ale je to jenom názor.

2 olina321 olina321 | 25. května 2013 v 13:22 | Reagovat

Pierc se mi libí..ale jsem pro OBLEČENÍ :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama