Srpen 2013

Goodbye!

9. srpna 2013 v 14:26 | Kerry |  web
Jsem tu s posledním článkem pro tenhle blog. Vím, říkala jsem, že tenhle bude můj nejspíš poslední, ale nakonec to tak nevyšlo, chci začít od začátku, s novým blogem, novým vzhledem blogu a tak podobně. Vím že jsem sem nějak ve středu taky psala, že vám budu psát různé články každým dnem, ale to taky nevyšlo, protože na tenhle blog nemám náladu, nějak mě neláká a to v těch blozích není žádný rozdíl. Tak jsem si udělala tedy nový blog http://celines-secret.blog.cz/.

Pokud budete chtít (affska) být na blogu Celine's secret také spřáteleni, napište mi na ten blog a já si vás určitě přidám jako spřátelené blogy, protože jsem k některým z vás chodila moc ráda. :) Tak to bude asi všechno, budu ráda, když se na můj nový blog alespoň podíváte a napíšete svůj názor, jestli se vám líbí nebo ne, ráda bych si přečetla váš názor.

Z tohohle blogu se s vámi loučím. :) A uvidíme se na blogu Celine's secret.

Pá! Vaše Kerry!I'm here my sweeties!

7. srpna 2013 v 22:45 | Kerry |  oznámení
Opravdu se moc, moc, moc a moc omlouvám za to, že jsem tady nebyla, ale jak asi určitě víte, neměla jsem vůbec čas, takže proto jsem vůbec nepřidávala žádné články a ani jsem se vám neozvala. Ještě k tomu se nám rozbil, tak trošku počítač, tak jsme ho dali na opravu, takže dalších pár dní pryč, bez blogu apod.

Jinak začnu pracovat na novém designu na blog, protože tenhle je sice pěkný, ale chce to další změnu. Asi se vrátím opět k bílým barvám v pozadí, protože barevná pozadí, jak jsem si všimla, mi moc nesvědčí, proto dám prostě bílou. Bílá je dobrá (i když se to píše s modrou barvou, myslím). Udělám zrovna i nějaké oddělovače, úvodní obrázky atd. Vždyť to znáte.

Dneska jsem byla u doktorky, protože se mi na levé části obličeje (levé tváři), objevily nějaké červené pupínky a nevěděla jsem z čeho to mám, nu, nakonec jsem zjistila, že mám docela citlivou pleť. Protože to je z toho, když jsem byla v bazéně, poškrábala si obličej (tu tvář), nic jsem si sice nerozdrápala, nic, ale jak jsem si tvář podrbala, dostaly se mi tam nějaké ty škodlivé látky, tak si teď musím obličej "mazat" vychladlým, řepíkovým čajem. To je důvod, proč jsem se vrátila, nýbrž s tím obličejem nemůžu moc na sluníčko (což je problém) a budu se opalovat jedině tak, že si na obličej hodím osušku a když nebudu mít co dělat, budu psát na blog. Ale to jsem hodně odběhla od tématu.

Jako další mě napadla taková věc, že bych začala natáčet např. nějaké ty TAGy, možná bych mohla později natáčet i líčicí videa a tak. Chtěla bych jen vědět, jestli byste se na ta videa koukali. V dalším článku dám návrh na otázky na které bych ve videu odpovídala a pak vám sem to video s odpověďmi poslala, což je jisté.
Nějak bych potřebovala tenhle článek ukončit, tak se jenom rozloučím.

Pá vaše Kerry! ♥